Filtry dpf / fap

Zapchany filtr cząsteczek stałych to diagnoza, którą możesz postawić, gdy widzisz włączony tryb awaryjny i zapaloną kontrolkę „ check engine” bądź kontrolkę filtra DPF / FAP. Jeśli zauważyłeś podobną sytuację w swoim samochodzie, najrozsądniejszą opcją będzie usunięcie filtra cząstek stałych. Usługę tę z powodzeniem wykonamy w naszym serwisie.

 

Filtr DPF i FAP – jak to działa?

 

Kluczową rolą filtra DPF i FAP jest oczyszczanie gazów spalinowych z cząsteczek sadzy i popiołu. Po pewnym czasie jego moc jednak drastycznie słabnie, a filtr się zapycha. Usuwanie filtra cząstek stałych pozbawi Cię tego typu awarii raz na zawsze – to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć!

 

Powierzając samochód w ręce naszych profesjonalistów, możesz liczyć na usuwanie filtra cząstek stałych na najwyższym poziomie – bez jakichkolwiek usterek czy niedociągnięć. Zaczynamy od usunięcia filtra ze sterownika ECU po to, by w następnym kroku usunąć go mechanicznie z układu wydechowego. Usuwanie FAP nie ingeruje zbytnio w samochód, ponieważ puszka filtra i katalizator pozostają na swoim miejscu.

 

Nie musisz obwiać się z problemów podczas przeglądów rejestracyjnych – profesjonalne usuwanie FAP czy DPF zachowuje oryginalny wygląd poszczególnych części.  Pozbycie się filtra cząsteczek stałych sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o problemie zapchanego filtra DPF czy FAP. To o wiele lepsze rozwiązanie niż jego czyszczenie, przynoszące zaledwie chwilową poprawę.

 

Nasz serwis znajduje się w Mińsku Mazowieckim – do współpracy zapraszamy całe województwo mazowieckie, niezależnie czy posiadasz samochód marki Toyota, Audi, BMW czy jakikolwiek inny. Zajmiemy się Twoim pojazdem profesjonalnie, dokładając wszelkich starań i indywidualnie podchodząc do każdego przypadku.

 

Jesteśmy fachowcami, co Tobie – Klientowi – przynosi wyłącznie korzyści.

 

Współpracując z nami stawiasz na:

 

· doświadczony zespół miłośników motoryzacji i innowacyjnych rozwiązań
· usługi w samochodach każdej marki
· uczciwe stawki i atrakcyjne warunki współpracy

 

Przekonaj się, że warto z nami współpracować. Pozbądź się problemu z zapchanym filtrem cząstek stałych i skorzystaj z usług naszego serwisu – usuwamy filtry DPF i FAP już od 599 złotych!

 

Zapraszamy do kontaktu! 

dane firmy
MTC AUTO Marcin Kozakiewicz
ul. Ludowa 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-20-00-051
zapraszamy
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8.00-18.00
SOBOTA: 8.00-15.00
tel.: 504 507 446
logo mtc